Informacja Administratora

3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

Świetlica szkolna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Nauczyciele pracujący w świetlicy:

• Michał Różański
  • Małgorzata Graczyk
  • Mateusz Mamiński
  • Monika Owczarek
  • Maja Taużeska

Ze świetlicy mogą korzystać uczniowie klas I-III rodziców pracujących oraz, w szczególnych przypadkach, pozostałe dzieci.

Rodzice zapisujący uczniów do świetlicy mają obowiązek wypełnić  i przekazać nauczycielom pracującym w świetlicy KARTĘ ZGŁOSZENIA (do pobrania w świetlicy) oraz dopilnować, by wszystkie dane były aktualne.

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych.  Uczniowie spędzają w świetlicy czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami: mogą korzystać z gier, zabawek, książek, mają możliwość oglądania ulubionych filmów animowanych, mogą również zjeść posiłek, odrobić lekcje pod okiem nauczycieli. W miarę możliwości korzystamy z sali Hopla, szkolnego kina oraz boiska.

Poza swobodnymi zabawami, dzieci biorą udział w zajęciach organizowanych przez nauczycieli. Są to m.in. zajęcia integracyjne, plastyczne, muzyczne, ruchowe, matematyczne, czytelnicze. Włączamy się do różnych wydarzeń organizowanych na terenie szkoły (konkursy, różnego rodzaju zbiórki, obchody Dnia Kropki, Dnia Origami, Dnia Tolerancji itp.)

Staramy się kształtować u naszych podopiecznych umiejętność dialogu, współpracy w grupie, otwartość na problemy innych, propagować zasady bezpiecznego, kulturalnego zachowania, uwrażliwiać na takie wartości jak: przyjaźń, dobro, odpowiedzialność oraz zwracać uwagę na różnego rodzaju zagrożenia wynikające z życia we współczesnym świecie.

Zdjęcie przedstawia czarną tablicę, na której kredą zapisana jest tematyka bieżącego tygodnia.

"Naszym podstawowym obowiązkiem w stosunku do naszych młodszych braci jest niekrzywdzenie ich, jednak poprzestanie na tym to nie wszystko. Mamy ważniejszą misję - służyć im pomocą, kiedykolwiek będą jej potrzebować."św. Franciszek- patron zwierząt

Zdjęcie przedstawia tablicę, na której kredą zapisany jest plan tematyczny na dany tydzień.

Miniony tydzień minął nam na przywitaniu jesieni, poznawania języków obcych i świętowaniu Dnia Chłopaka oraz Dnia Jabłka.

Zdjęcie przedstawia tablicę z napisem Dzień Kropki, wykonanym kredą.

W piątek 15 września nasze Świetliczaki hucznie obchodziły ustanowiony w 2008 roku "Międzynarodowy Dzień Kropki". Podczas zajęć świetlicowych poznaliśmy historię tego święta, czytaliśmy wiersze i opowiadania o kropkach. Na koniec przy użyciu kolorowej kredy ozdobiliśmy wielobarwnymi kropkami schody wejściowe i chodnik ...

Uczniowie prezentujący wykonane przez siebie laurki dla mam.

"Choć serduszko moje małe, Tobie dziś oddaję całe.Byś na zawsze pamiętała i podziękę moją znała.Za to wszystko coś zrobiła, za to żeś mnie urodziła,i że byłaś mą ostoją, za to żeś jest matką moją.Ślę życzenia a nie kwiatkioraz miłość na Dzień Matki".