Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Nasza szkoła oferuje uczniom naukę w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, dbamy o stworzenie dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju.

Zajęcia lekcyjne prowadzone są w nowoczesnych, świetnie wyposażonych pomieszczeniach. Posiadamy audiowizualną salę do nauki języków obcych, mobilną salę informatyczną, salę zabaw dla klas I - III oraz szkolne kino, w którym odbywają się darmowe projekcje również dla lokalnej społeczności. Szkolna biblioteka dysponuje bogatym, pełnym nowości wydawniczych  księgozbiorem.

Uczniowie rozwijają swoje zainteresowania podczas licznych zajęć pozalekcyjnych. Dzięki realizacji różnych projektów edukacyjnych uczniowie poza wiedzą nabywają umiejętności komunikacji społecznej, pracy  w grupie, kształtują postawę otwartości, aktywności i kreatywności.

Jesteśmy szkołą  bez barier – wejście do budynku, jak i sam budynek dostosowany jest dla potrzeb dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki windzie dzieci poruszające się na wózkach mogą swobodnie przemieszczać się  do poszczególnych sal, brać udział we wszystkich zajęciach.

Uczniami zajmują się nauczyciele lubiący swoją pracę - dobrze wykształceni, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje, zaangażowani. Dzieci mogą liczyć na wsparcie pedagoga, psychologa i logopedy.

Dokładamy starań, by każde dziecko czuło się w naszej szkole dobrze i osiągnęło sukces  na miarę jego możliwości. Nasze działania doceniają uczniowie i ich rodzice, dwukrotnie zostaliśmy również laureatami konkursu „Najfajniejsza szkoła podstawowa” (dzielnica Polesie) w plebiscycie Expressu Ilustrowanego.